Sporun Oscar gecesi

Dünya spor tarihinin en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan ve Gillette Milliyet ortaklığında 9. kez düzenlenecek “70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu” ödül töreni bu akşam Volkswagen Arena’da yapılacak.

Türkiye’nin farklı branşlarda spor tarihini yansıtması açısından büyük önem taşıyan Gillette Milliyet Yılın Sporcusu oylamasına bu yıl katılım yine üst düzeyde oldu ve yaklaşık 7 milyon kişi oy kullandı. Spor, iş ve magazin dünyasının önde gelen isimlerinin de hazır bulunacağı dev organizasyon bugün saat 18.45’den itibaren D-Smart, sportstv ve Teve2’den canlı yayınlanacak.

1954 yılından bu yana okuyucularının oylarıyla belirlenen “Sporun En İyileri”nde, bu yıl 2023’ün en başarılı isimleri kürsüye çıkacak. Muhteşem gecenin sunuculuğunu Damla Uğurtürk ve Cem Yılmaz yapacak. Spor tutkunlarının yakın takip ettiği ve heyecanla beklediği bu görkemli törende Yılın Sporcusu, Yılın Antrenörü, Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu, Yılın Futbolcusu, AXA Sigorta Yılın Takımı, Yılın Çıkış Yapan Sporcusu ve Yılın Paralimpik-Engelli Sporcusu/Takımı olmak üzere toplam 7 kategorinin birincileri açıklanacak ayrıca özel ödüller de sahiplerini bulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir