Samsung Galaxy Watch FE Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Son zamanlarda yaşanan sayısız sızıntının ardından Samsung, nihayet Galaxy Watch FE’yi resmileştirmeye karar verdi. Yeni cihaz Galaxy Watch serisindeki ilk FE ürünü ve beklendiği gibi FE modeli yeniden markalanmış bir Galaxy Watch 4. Bununla birlikte bir değişiklik var. Watch FE’nin ekranının üstünde safir cam bulunuyor ve bu da Watch 4‘te kullanılan Gorilla Glass DX+’a göre bir yükseltme sayılabilir.


Galaxy Watch FE alüminyum kasa, 1,2 inç 396×396 Super AMOLED dokunmatik ekran, Exynos W920 yongası, 1,5 GB RAM, 16 GB depolama alanı ve 247 mAh pil ile geliyor. Ayrıca cihazda toza ve suya dayanıklılık için IP68 sertifikası, 5ATM suya dayanıklılık, Bluetooth 5.3, Wi-Fi, NFC, GPS/Glonass/Beidou/Galileo, Samsung BioActive sensörü ve bir ışık sensörü bulunuyor.


Ayrıca saatle beraber 100’den fazla farklı antrenmanı takip edebilir, gelişmiş koşu analizi, kişiselleştirilmiş kalp atış hızı bölgeleri, vücut kompozisyonu analizinin yanı sıra uyku düzeni izleme ve uyku koçluğu ile gelişmiş uyku takibi yapabilirsiniz. Son olarak Samsung Galaxy Watch FE modelinin 199 dolarlık fiyatıyla 24 Haziran’da satışa sunulacağını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir